Luksusowe apartamenty nad morzem - Sianożęty

Każdego roku miejscowości turystyczne położone nad morzem są oblegane przez przyjezdnych. Turystyka rozwija się prężnie z roku na rok. Dobrym rozwiązaniem jest zakup własnego, komfortowego mieszkania położonego blisko plaży. W sezonie letnim, gdy właściciel sam nie jest zainteresowany wyjazdem na wybrzeże, taki lokal wakacyjny można korzystnie wynająć.

Nowa inwestycja Błękitne Tarasy w Sianożętach nieopodal Ustronia Morskiego to piękne apartamenty z ogromnymi tarasami nad morzem. Jako przykład przedstawiamy trzy wersje wykończenia:

  • Prowansja,
  • Szara,
  • Kolory Ziemi.

Każde z nich ma duży salon z aneksem kuchennym i jadalnią, oddzielną sypialnię i łazienkę. Są to luksusowe lokale mieszkalne, w których można spędzić miłe chwile, mając dodatkowo dostęp do obszernego balkonu.

Kupno apartamentu nad morzem

Ekskluzywne nadmorskie apartamenty powstają nieopodal Ustronia Morskiego. Sprawdź, co budujemy w Sianożętach! Dokładamy starań, aby każde mieszkanie było wyposażone zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami naszych Klientów. Błękitne Tarasy Sp. z o.o. przywiązuje dużą wagę do wysokiej jakości swoich realizacji, dlatego można być pewnym, że nasza oferta Cię usatysfakcjonuje. Nowe, luksusowe, komfortowe apartamenty nad morzem, to świetny wybór dla każdego, kto chce mieć możliwość wyjazdu nad Bałtyk zawsze, gdy przyjdzie mu na to ochota.

Inwestycja w apartamenty

Już dziś zarezerwuj dla siebie wybrany apartament z tarasem w Sianożętach! Pierwsza przykładowa wersja – Prowansja jest utrzymana w bieli. W tym kolorze są fronty szafek kuchennych, krzesła, stół, tapicerka mebli, lampy i płytki łazienkowe. Również ściany we wszystkich pomieszczeniach są jasne. Dzięki temu wnętrza są rozświetlone i tworzą przytulny nastrój.

Kolejną możliwość stanowi wersja Szara, w przypadku której obicia kanapy i foteli, kolor drzwi i ościeżnic, blatów w kuchni i wybranych ścian są utrzymane w szarościach. Jedna ściana w salonie i łazience zostały wykonane z płyt nawiązujących stylem do betonu architektonicznego. Całość tworzy bardzo dobry, elegancki efekt.

Ostatnia opcja to wersja Kolory Ziemi, w której dominują kamień i drewno. W pokoju dziennym ustawiono drewniane meble oraz kanapę i fotele z białymi obiciami, które doskonale kontrastują z ciemną podłogą. Najdłuższa ściana została pokryta niewielkimi, kamiennymi płytkami o nieregularnym kształcie. Również wyposażenie sypialni i łazienki jest utrzymane w podobnym stylu aranżacyjnym. Wizualizacje wykonane przez doświadczonego architekta, pomogą Państwu urządzić lokal przy zakupie inwestycyjnym nastawionym na wynajem.

Nadmorski apartament w Sianożętach to intratna inwestycja, dzięki której cała rodzina spędzi cudowne chwile nad Bałtykiem.

Wersja Prowansja


Wersja Szara


Wersja Kolory Ziemi