Apartamenty inwestycyjne nad morzem - inwestycje nad morzem

LOKALIZACJA INWESTYCJI

Województwo zachodniopomorskie, powiat kołobrzeski, gmina Ustronie Morskie, miejscowość Sianożęty, działki nr 65/10 i 65/21, ulica Lotnicza 1, obręb Sianożęty.

INWESTYCJA W NIERUCHOMOŚCI

Każdy lokal posiada duży, przestronny taras. Powierzchnia samych apartamentów z widokiem na morze jest zróżnicowana: od 23m² do 80m². W większości lokali tarasy będą mają powierzchnię 20m² i większe. Tylko kilka lokali będzie miało tarasy o mniejszej powierzchni (około 10m²).

Realizujemy także wspólną strefę SPA o powierzchni około 220m², a w niej basen z przeciwprądem, jacuzzi, sauna oraz kącik zabaw dla dzieci.

Lokale będą wykończone w bardzo wysokim, nowoczesnym standardzie. Każdy lokal będzie miał living room z jadalnią i aneksem kuchennym, sypialnię, łazienkę, taras. W urządzeniu lokalu mogą się Państwo posłużyć naszymi wizualizacjami wnętrz, starannie dobranymi do dzisiejszych trendów.

Budynek został zaprojektowany tak, aby uzyskać efekt swoistego mikroklimatu. Kształtem przypomina literę L. Na zewnątrz powstanie dobrze nasłoneczniony, spokojny i zaciszny teren rekreacyjno-wypoczynkowy oraz wewnątrz komfortowy parking. Każdy z budynków wyposażony zostanie w nowoczesną cichobieżną windę.

Całkowita powierzchnia użytkowa budynku wraz z częściami wspólnymi to 8036,27 m².

Zakup naszego apartamentu nad morzem to doskonała inwestycja. Komfortowe, w pełni wyposażone lokale i bliskość plaży to marzenie wielu turystów. Decydując się na najem wakacyjnego mieszkania, ryzykuje się, że oferowane warunki będą odbiegać od obietnic. U nas nie ma takiej możliwości, ponieważ kupując jeden z apartamentów, możesz go dostosować do własnych potrzeb i korzystać z niego zawsze, gdy przyjdziesz nad morze.

ISTOTNE DATY INWESTYCJI

termin rozpoczęcia prac: prace rozpoczęte

LOKALIZACJA INWESTYCJI

Oferowane apartamenty inwestycyjne powstają w Sianożętach nad morzem. To miejscowość nadmorska sąsiadująca bezpośrednio z Ustroniem Morskim, położona nad otwartym morzem 9 km od Kołobrzegu. Jest to jeden z najpiękniejszych zakątków wybrzeża łączący w sobie wygody i atrakcje letniska z możliwością wypoczynku w bliskim kontakcie z przyrodą. Charakteryzuje się łagodnym klimatem z dużą ilością aerozolu morskiego bogatego w cząsteczki jodu. Pobliskie wydmy porośnięte roślinnością, szeroka piaszczysta plaża i czysta woda gwarantują znakomite warunki do plażowania, kąpieli morskich i pieszych wędrówek.

Walory klimatyczne i krajobrazowe wraz z doskonałą lokalizacją pomiędzy Kołobrzegiem a Ustroniem Morskim, szeroką piaszczystą plażą sprawiają, że do Sianożęt od lat chętnie ściągają kuracjusze i turyści.

Wszystkie nasze apartamenty nad morzem to wspaniała inwestycja w zdrowie i doskonałą kondycję. W opisywanej okolicy można uprawiać różne sporty. To idealne miejsce na letnią rekreację.

Miejscowość posiada rewelacyjne trasy rowerowe:

 • Międzynarodowa Trasa R10 Ustronie Morskie – Sianożęty – Kołobrzeg – Dźwirzyno
 • Sianożęty – Ustronie Morskie – Gąski (latarnia morska) – Sarbinowo – Chłopy
 • trasa do dębów, najstarszych w Polsce – “Bolesław” – 800 lat i “Warcisław” – 640 lat, położonych w niedalekim Podczelu po południowej stronie drogi Koszalin – Kołobrzeg.

Zaletą jest również ogrom atrakcji w okolicy, tylko niektóre z nich to:

 • Kołobrzeg (9 km), z atrakcjami turystycznymi i wczasowymi, z portem morskim i wycieczkami na Bornholm (Dania)
 • Koszalin (31 km), z wczasowymi atrakcjami kulturalnymi
 • Woliński Park Narodowy, z Rezerwatem Żubrów (92 km)
 • Drawski Park Narodowy, z niezliczonymi jeziorami (68 km)
 • Mini Golf – róg ul. Kolejowej i ul. Geodetów
 • Bastion wojskowy. Impreza “BASTION” zaistniała w Kołobrzegu przy ulicy Koszalińskiej 98 (poligon przy wjeździe do Kołobrzegu)
 • DZIKI ZACHÓD – przejażdżki konne i na wielbłądzie, rodeo, wigwamy, ogniska i jajecznica ze strusiego jaja Konkursy dla każdego - Zieleniewo (za Kołobrzegiem)
 • Błękitny szlak pieszy do najstarszych dębów w Polsce, oznakowany kolorem błękitnym o długości 31 km Szlak zmierza w kierunku Lasu Kołobrzeskiego, w którym odkryć można bogactwo przyrody Liczne bagna, nad którymi unoszą się opary, przypominają o dziewiczości tego dużego kompleksu leśnego
 • Latarnia morska w Gąskach z 1878r – 41m. Zbudowana z powodu występowania w okolicy złóż magnetytu, powodujących zjawisko anomalii magnetycznej. Morze w okolicy Gąsek zyskało miano “Bałtyckiego Trójkąta Bermudzkiego”
 • Teren lotniska w Bagiczu, gdzie odbywają się loty turystyczno – widokowe samolotem i motolotnią, oraz – dla odważnych – skoki spadochronowe.

Apartament nad morzem to doskonała inwestycja dla rodzin z dziećmi. W Sianożętach każdy znajdzie coś dla siebie. Liczne atrakcje dla najmłodszych pozwalają na zorganizowanie interesujących wycieczek, które zaciekawią młodego odkrywcę. Starsze osoby mogą udać się na pieszą wędrówkę albo po prostu korzystać ze słońca, leżąc na rozgrzanym piasku. Inwestując w apartament, można spędzić miłe chwile nad morzem.

Naszą ofertę kierujemy także do osób, które planują odwiedzać Sianożęty tylko na kilka lub kilkanaście dni w sezonie, a przez resztę czasu wynajmować swoje mieszkanie turystom. Jest to doskonała okazja, aby uzyskiwać dodatkowy dochód. Atrakcyjna lokalizacja to duży atut inwestycji – mieści się ona nad morzem, a dojście do plaży zajmuje kilka chwil.

To zaledwie garść argumentów, dla których Błękitne Tarasy Sp. z o. o. postanowiła właśnie tu zrealizować swoją najnowszą nadmorską inwestycję Błękitne Tarasy - Apartamenty.