Apartamenty nad morzem, mieszkania na sprzedaż Ustronie Morskie, Sianożęty

Nieruchomości od lat drożeją i nie ma szans na to, aby ich ceny spadły. Rosną wartości terenów inwestycyjnych i koszty pracy, dlatego nie należy dłużej zwlekać z kupnem mieszkania wakacyjnego. Błękitne Tarasy Sp. z o.o. ma w swej ofercie wspaniałe apartamenty na sprzedaż nad morzem – w Sianożętach niedaleko Ustronia Morskiego. Bardzo atrakcyjna lokalizacja sprawia, że taki zakup to niezwykła okazja. Nasi inwestorzy będą mogli na co dzień korzystać z pięknego otoczenia i bliskości do Bałtyku, spędzając wakacje w ciszy, w pobliżu przyrody.

Budynek, w którym mieszczą się studia do kupienia, stoi w pobliżu sklepów i innych udogodnień. Kolejnym atutem usytuowania obiektu są liczne ścieżki rowerowe oraz ciekawostki turystyczne. Dzięki temu pobyt nad morzem staje się atrakcyjny także poza sezonem letnim. 

Oferta jest adresowana m.in. do rodzin z dziećmi, które cenią wygodę posiadania własnego lokum z dostępem do wszelkich wygód. Kupno własnego apartamentu nad morzem daje szansę na to, by urządzić przestrzeń w taki sposób, który będzie w pełni odpowiadać potrzebom właścicieli. Oferowane na sprzedaż nieruchomości mogą zostać wykończone zgodnie z indywidualnym projektem.

Akt własności umożliwia korzystanie z lokalu przez cały rok bez konieczności wcześniejszej rezerwacji oraz wynajmowanie go turystom każdego roku tłumnie przybywającym na polskie wybrzeże.

Każdy właściciel może zarabiać na swoim mieszkaniu na wynajem. Opieka jednak nad nim przez cały rok może być męcząca. Dlatego decydując się na apartament w Ustroniu Morskim, nabywca powinien wiedzieć, że po kupnie takiego lokalu zadania związane m.in. z zarządzaniem wynajmem, reklamą oferty i obsługą rezerwacji można zlecić pośrednikowi. Takie rozwiązanie jest optymalne dla klientów, którzy nie chcą się tym zajmować, a jedynie czasami korzystać z mieszkania i czerpać zyski z najmu.

Jeśli szukasz inwestycji w okolicach Ustronia Morskiego, sprawdź atrakcyjną ofertę mieszkań na sprzedaż w Sianożętach. Możesz kupić je już dziś.

Sianożęty mieszkania na sprzedaż - wizualizacja

Apartamenty nad morzem na sprzedaż ‒ co warto wiedzieć?

Lokale, które są do kupienia w naszym obiekcie, wyróżnia kilka istotnych walorów.  

OPERATOR OFERUJE:

 • kompleksowe zarządzanie wynajmem apartamentu,
 • reklamę oferty,
 • prowadzenie internetowego systemu rezerwacji,
 • obsługę gości,
 • rozliczenia finansowe,
 • sprzątanie, wymianę pościeli i środków czystości, a także nadzorowanie stanu technicznego lokalu,
 • gwarantowany zarobek bez wychodzenia z domu,
 • nieograniczoną możliwość pobytu lokatorskiego w swoim apartamencie,
 • współpracę z doświadczonym i lokalnie działającym operatorem wynajmu znającym rynek nieruchomości nadmorskich,
 • możliwy stały dostęp do grafiku rezerwacji.

Warto podkreślić, że do kupienia oferujemy nie tylko sam lokal, ale także usługi, ułatwiające zarządzanie nim.

KORZYŚCI DLA WŁAŚCICIELA:

 • gwarantowany zarobek bez wychodzenia z domu,
 • nieograniczona możliwość pobytu lokatorskiego w swoim apartamencie,
 • współpraca z doświadczonym i lokalnie działającym operatorem wynajmu, znającym rynek nieruchomości nadmorskich,
 • możliwy stały dostęp do grafiku rezerwacji.

Wymienione korzyści sprawiają, że kupno apartamentu nad morzem jest bardzo dobrą inwestycją. W sytuacji, gdy stopy procentowe z lokat nie dają zadowalających zysków, jest to jedna z najbezpieczniejszych form dysponowania środkami finansowymi.

USTRONIE MORSKIE APARTAMENTY

Naszą ofertę apartamentów na sprzedaż nad morzem przygotowaliśmy z myślą o wymagających Klientach. Są one zlokalizowane w pełnej uroku miejscowości ‒ Sianożęty. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się Ustronie Morskie i Kołobrzeg.

Każdy apartament przeznaczony do kupienia można zamówić pod klucz. Oznacza to, że pomieszczenia będą w pełni przygotowane do zamieszkania.

Rozwiązanie to jest szczególnie wygodne dla inwestorów z odległych zakątków Polski i całej UE, którzy chcą przyjeżdżać na wakacje. Kupno gotowego mieszkania eliminuje uciążliwe kłopoty związane z nadzorowaniem prac wykończeniowych oraz ryzyko, że standard nie będzie odpowiadał oczekiwaniom. Przygotowane na sprzedaż lokum będzie spełnieniem marzeń o luksusowej posiadłości nad morzem.   

Dodatkową zaletą takiego mieszkania jest możliwość jego wynajmowania innym turystom. Co najważniejsze formalnościami związanymi z najmem zajmie się pośrednik. Oferujemy na sprzedaż luksusowe studia z przestronnymi tarasami. Wielkość balkonów oscyluje między 14 a 20 metrów kwadratowych. Rozpościera się nich doskonały widok na Bałtyk. Warte podkreślenia jest innowacyjny system ogrzewania apartamentów nad morzem. Mowa o urządzeniach grzewczych 3THERMO, które montowane są w ścianach. Pozwalają one na uzyskanie unikalnego mikroklimatu, który podnosi komfort użytkowania lokalu.

Na terenie obiektu przewidziane są liczne udogodnienia dla mieszkańców. Należy do nich m.in. sala fitness, baseny oraz jacuzzi. Jest również zaplanowany plac zabaw dla dzieci. Kupno lokalu w takim obiekcie sprawi, że pobyt nad morzem będzie atrakcyjny nie tylko latem. Dzieci i dorośli będą zachwyceni możliwościami ciekawego spędzenia czasu nawet bez wychodzenia poza granice kompleksu.  

Dodatkowym atutem, przemawiającym za taką inwestycją, jest możliwość uwolnienia kapitału, który został włożony w kupno studia.

Pierwszy właściciel może ponownie wystawić swoje M na sprzedaż.  Ze znalezieniem nowego nabywcy nie będzie żadnych problemów, ponieważ na rynku nieruchomości apartamenty na sprzedaż nad morzem są często poszukiwane. Wysoki standard wykonania oraz piękna lokalizacja uczynią z takiej oferty prawdziwą okazję, której kupnem będzie zainteresowane szerokie grono nabywców. Biorąc pod uwagę fakt, że popularność odpoczynku nad morzem cieszy się niegasnącym powodzeniem, z pewnością warto rozważyć kupno studia w prezentowanym obiekcie. Nasze doświadczenie sprawia, że procedura zawierania umowy kupna‒sprzedaży odbywa się z zachowaniem wszelkich wymogów prawa.

Zainteresowały Państwa apartamenty niedaleko Ustronia Morskiego na sprzedaż? Jeśli tak to zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży. Szczegółowe informacje na temat inwestycji Błękitne Tarasy nad morzem są dostępne na tej stronie. Zachęcamy do kupienia mieszkań wakacyjnych!

Nie trać czasu! Kup i zarabiaj na swoim apartamencie otrzymując gwarantowany zysk.

KONTAKT »